Skip to main content Skip to search

O nas

Biuro rachunkowe TAX LIBRORUM oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową firm. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta – obsługujemy zarówno jednoosobowe podmioty, jak również spółki kapitałowe. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Naszymi Klientami są również organizacje pozarządowe.

TAX Librorum gwarantuje jakość wynikająca z bogatego doświadczenia oraz wykorzystywanych nowoczesnych narzędzi. Nasi pracownicy mają wieloletnią praktykę m.in. w pracy na stanowisku Główny Księgowy, jak również bogate doświadczenia wynikające z obsługi różnorodnych podmiotów.

Pracujemy na niezawodnym sprzęcie i nowoczesnym oprogramowaniu, które pozwala nam na integrację naszego systemu z zewnętrznymi systemami wykorzystywanymi przez Klienta.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Świadectwa Kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Działalność Biura jest objęta ubezpieczeniem OC.